Сушка

У13-СШ.СФ Зерносушарка порційна
Зерно, олійні
5 тонн на годину
У13-СШ.2Т Зерносушарки з двома пальниками
Зерно, олійні
50 тонн на годину
У13-СШ Шахтна зерносушарка
Зерно, олійні
20 - 100 тонн на годину

Сушка зернових культур є основним і дуже важливим технологічним процесом для виведення надмірної вологи зерна. Цей процес дозволяє довести його до сухого стану. У тому випадку, якщо сушка пройде якісно та успішно, можна розраховувати на надійне і тривале збереження всієї продукції. Саме тому в цьому процесі дуже важливою є робота якісного відповідного обладнання – зерносушарки.

Правильна сушка зерна

Наш завод з радістю може запропонувати Вам надійні шахтні зерносушарки, які призначені для сушіння зерна пшениці, кукурудзи та соняшнику. Ми займаємося виготовленням високоякісного обладнання тільки з міцних матеріалів, тому повністю впевнені в їх абсолютній ефективності і надійності.

Ми завжди раді допомогти Вам у виборі та в будь-яку хвилину проконсультуємо щодо питань, які стосуються пропонованого обладнання та його експлуатації. Ми підкажемо Вам найвигідніші і оптимальні рішення!

Ми розуміємо, наскільки дорогий для Вас час, тому пропонуємо не витрачати його марно. Телефонуйте нам вже зараз і ми допоможемо вирішити Вашу проблему вигідно, якісно та надійно!

Якісні шахтні зерносушарки

Завдяки нашому заводу і його якісному професійному обладнанню Ви зможете досягти чудових результатів у сфері своєї діяльності. Адже таким чином забезпечите найсприятливіші умови для зернових культур. Тим самим продовжите їхній термін придатності та збережете всі корисні властивості. З нами ви заощадите не тільки свої сили і час, а й фінансові витрати!

Замовляючи якісну зерносушарку на нашому заводі, будьте впевнені в тому, що ви купуєте за привабливою ціною виключно надійне високоякісне обладнання, яке буде служити довгі роки. Ми впевнені в надійності кожного виготовленого агрегату, адже кожен з них відповідає кращим зразкам, які відомі в усьому світі. Вони пройшли сувору перевірку та отримали найвищий результат!