Час роботи Пн - пт: 09:00 - 17:00
Телефони +38 (050) 308 41 99
У13-МСВУ.ПД
Силоси з плоским дном

Силоси призначені для зберігання зерна Місткість: від 957 до 22 171 м³ Завантажити опитувальний лист

Детальніше
Лубнымаш - система вентиляции силосов
Надійний захист від опадів та вітру

Ефективне відведення відпрацьованого повітря при вентиляції зерна – це повітроводи силосів “ЛУБНИМАШ”. Перероблена схема із застосуванням лабіринтної структури каналів, проектувалася з завданням забезпечити максимальне відведення повітря з силосу, не допускаючи попадання води та снігу. Конструкція лабіринту з діаметром вхідного каналу в 400 мм дозволяють вільно проходити повітряним массам силосу назовні. Круглий перетин забезпечує кращу обтічність води та снігу в порівнянні з повітроводами прямокутних конструкцій.

Додаткова стійкість до стихій

Силоси “ЛУБНИМАШ” поставляються з зовнішніми ребрами жорсткості розрахованими на самі не сприятливі погодні умови. Вертикальне навантаження, що передається від даху силосу, рівномірно розподіляється на всіх стиках складових частин ребра жорсткості. Це досягається за рахунок використання катаного профілю ребра і двох з’єднувальних накладок, внутрішньої і зовнішньої.

Більше повітря для охолодження

З підтримкою температурних режимів при зберіганні зерна допоможе впоратися система активної вентиляції силосів. Вентилятори У13-ВЦі пройшли стадію глибокої модернізації. Оптимізовані канали руху повітря і вдосконалена крильчатка збільшили приріст в продуктивності на 15%. Це дозволило використовувати більш економічні двигуни при постійному прокачуванні повітря понад 8000 м3 на одну тонну зберігаємого продукту.

фундаменты плоскодонных силосов Лубнымаш
Фундаменти під будь-які потреби

Складні ґрунти, близькість до поверхні ґрунтових вод або проста технологічна необхідність? Сімейство силосів для зберігання зерна від «ЛУБНИМАШ» надає можливість вибору будь-якого компонування фундаменту. Нижня прохідна галерея і збільшені вентиляційні канали в конфігурації «сніжинка» або вивантаження в сторону від силосу і паралельні аероканали – підбирайте будь-яку схему під конкретне завдання.

Previous Next

Подписка на новости

Хотите быть в курсе событий?
© 2019 «LUBNYMASH». Усі права захищено.