Транспортування

У13-ТЦС Транспортери ланцюгові (редлери)
Зерно, сипучі вантажі
200 - 700 мм
50 – 1000 тонн на годину
У13-УН Норії ковшові стрічкові / ланцюгові
Зерно, сипучі вантажі
50 - 1000 тонн на годину
У13-ТЛ Транспортери стрічкові роликові
Зерно, сипучі вантажі без налипання
100 - 800 тонн на годину
У13-БКШ Конвеєри гвинтові (шнекові)
У13-ТЛ.КЗ Стрічкові завантажувальні пристрої
У13-УРПК зачисні шнекові конвеєра
У13-ТЗЦС зачисні ланцюгові конвеєра

Завод «Лубнимаш» пропонує сучасне обладнання для транспортування зерна за найпривабливішими цінами. Ми знаємо, наскільки важливо потрібно безпечно та надійно перевезти зернову продукцію і не пошкодити її.

Устаткування для транспортування зерна: збільшення продуктивності і скорочення витрат

На сучасних виробничих лініях нашого заводу ми щодня виготовляємо найкраще обладнання для транспортування зерна, яке користується великою популярністю серед різних підприємств. Якість нашої продукції повністю задовольняють запити споживачів.

На нашому заводі працюють відповідальні фахівці високої кваліфікації, які не на словах, а на ділі довели свій високий професіоналізм. Вони завжди знайдуть нові оптимальні рішення, які будуть відповідати сучасним тенденціям і ідеально підходити для успішного розвитку інфраструктури аграрного сектору. Наші професіонали виготовляють унікальне обладнання, яке буде використовуватися для організації транспортувального процесу. Це продукція високої якості, яке відповідає не тільки показниками найкращої надійності, а й максимальної економічності.

Кращий асортимент

У нашому каталозі ви можете ознайомитися з великим асортиментом обладнання, яке ідеально підходить для перевезення зернових культур. Ми сформували помірні ціни і думаємо, що вони вас влаштують. Незважаючи на демократичну вартість, якість продукції вас приємно здивує, адже ми її виготовляємо з сучасних матеріалів, що відрізняються високою міцністю, стійність до зношення і довговічністю.

Ми пропонуємо різне обладнання для перевезення зерна, яке підходить для горизонтального, вертикального і похилого переміщення зернової продукції.

У вас є чудова можливість недорого придбати у нас:

Запропонований асортимент точно приверне вашу увагу! Зробити замовлення можна вже сьогодні.

Усе обладнання торгової марки «Лубнимаш» – це високий знак якості і з цим не можна не погодитися. Замовляйте у нас!