Самоплинне обладнання

У13-ТП, -РП Розподільники потоків
У13-КО, -КД, -КТ Клапани перекидні
200 - 450 мм
300 мм
У13-ТС труби самопливні
У13-ТЗР,-ТЭА Засувки електричні, ручні
200 - 600 мм
любі насипні продукти

Підприємства, що займаються зберіганням і обробкою зернових культур, не можуть обійтися без самопливного обладнання. Завод «Lubnymash» виготовляє сучасне самопливне обладнання, яке відрізняється ефективністю, функціональністю та найкращою якістю.

Якісне самопливне обладнання

Ми готові потішити великим асортиментом самопливного обладнання, яке не залишить вас без вражень. Наше підприємство сформувало чудові цінові пропозиції, які істотно заощадять ваші фінансові витрати. Незважаючи на помірну вартість, якість пропонованої нами продукції точно вас не засмутить.

Купуючи у нас самопливне обладнання, ви можете не турбуватися з приводу його функціональних і якісних характеристик. Наша продукція виготовляється з першокласних європейських матеріалів завдяки власним виробничим потужностям.

Ми готові виготовити самопливне обладнання за індивідуальним замовленням і за мінімальний термін.

Самопливне обладнання – абсолютна надійність

Купити якісне самопливне обладнання можна у нас. Поспішайте стати нашим клієнтом. Ви можете нам довіряти, адже у нас працюють відповідальні фахівці, які завжди готові прийти вам на допомогу і полегшити вибір. Вони приділять час кожному покупцю і зроблять все, щоб вони залишилися задоволеними покупкою.

Купуючи сучасне самопливне обладнання, можна суттєво зменшити собівартість готової продукції і спростити її виробництво.

Варто відзначити, що самопливне обладнання відрізняється досить складною конструкцією. Наші фахівці приділяють велику увагу проектуванню такого обладнання і не допускають помилок в розрахунках.

Наш завод продовжує вести активну виробничу діяльність та виготовляти надійну і високоефективну продукцію за сучасними технологіями.