Очищення

У13-АСК Сепаратор ротаційного типу

Зерноочисна машина повинна бути в будь-якому підприємстві, яке займається збором, зберіганням та обробкою будь-яких зернових культур. Роботу сучасного елеватора просто неможливо уявити без такого високотехнологічного помічника. Різні домішки, які потрапляють в ємності разом з зерном, негативно відбиваються на якості зерна. Це може привести до псування, отже, до значних втрат з боку підприємства. Таких проблем можна уникнути за допомогою сепаратора зерна.

Зерноочисні машини – якісні помічники

Наш завод «Лубнимаш» з радістю надасть Вам якісне обладнання, яке без зусиль виконає велику кількість завдань на високому рівні. Зерноочисна машина очистить будь-які зернові культури, а також бобові та олійні культури, сою і кукурудзу. Машина чудово очистить зернові культури від будь-яких домішок рослинного і мінерального походження.

Наші професійні працівники виготовляють сучасне самопливне обладнання, яке відрізняється ефективністю, функціональністю і найкращою якістю. Ми використовуємо виключно високоякісний матеріал, який відповідає всім європейським стандартам. Саме тому в надійності наших зерноочисних машин не сумніваємося!

Ми раді Вам запропонувати необхідне в зерновий промисловості обладнання за оптимальною вартістю. Ви будете приємно здивовані нашим ціновими тарифами, які ніяк не відбиваються на якості тієї продукції, яку виготовляємо вже багато років.

Ми можемо створити сепаратор для зерна за індивідуальним бажанням і планом. Обговоривши всі деталі і параметри, ми приступимо до роботи і вже в найближчий час прилад буде функціонувати н Вашому підприємстві. Ви не пошкодуєте про те, що вибрали саме наш завод і наших професіоналів!

Надійний сепаратор для очищення зерна

Купити надійний та вигідний сепаратор для очищення зерна Ви можете вже зараз, зателефонувавши до нас. Ми обговоримо всі деталі, відповімо на Ваші питання, що стосуються обладнання, його функціональності та експлуатації. Ви не залишитеся не поінформовані! Поспішайте стати нашим клієнтом.

Ви можете нам довіряти. До команди нашого заводу входять тільки відповідальні фахівці, які завжди готові прийти до вас на допомогу і полегшити вибір. Вони приділять час кожному покупцю і зроблять все, щоб клієнти залишилися задоволеними своєю покупкою. Наші майстри не допускають помилок у виробництві обладнання. Вони уважно підходять до проектування будь-якого сепаратора для зерна та іншого агрегату. Саме тому вся продукція заводу тішить своїх покупців протягом довгих років.

Будьте і Ви нашим задоволеним клієнтом!