#АгроЕкспедиція. Елеватору «Урожай» – 2 роки!

Команда працівників на чолі з директором «ЛУБНИМАШ» Плескачем Юрієм Михайловичем відвідали один з об’єктів в Сумській обл., с.Андріяшівка – СФГ «Урожай». Елеватор потужністю 70 тис.т. активно працює з травня 2019 року та займається зберіганням зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур.

LUBNYMASH та Шевченко В.М.

Даний об’єкт був реалізований підприємством «ЛУБНИМАШ» в 2018 році. Огляд обладнання разом з співробітниками провів власник елеватора Шевченко Володимир Михайлович. Співробітники елеватора на даний момент активно готуються до майбутнього сезону, проводять плановий огляд обладнання. Також, на даний момент ведуться роботи по модернізації та розширенню нових виробничих потужностей.

Майже все обладнання на елеваторі було виготовлене підприємством «ЛУБНИМАШ»: Силоси різних об’ємів зберігання (7 з яких об’ємом 10 тон кожний), зерносушарки шахтного типу (2 штуки продуктивністю 65 т/год), транспортне обладнання (транспортери ланцюгові скребкові; стрічкові; конвеєри гвинтові; норії ковшові стрічкові), самоплинне обладнання.

Дякуємо керівництво за приділений час та бажаємо сприятливих погодних  умов, та вдалого урожаю!