Новини

Силос. 5 умов безвідмовної роботи

Якими б тривалими не були зимові свята, вони рано чи пізно підходять до завершення, а це означає, що у аграріїв дуже скоро почнеться гарячий сезон.

І саме до нього підготуватись, щоб уникнути неприємних несподіванок, або вчасно впоратися з їх наслідками. Силос за конструктивом хоч і не є складною високотехнологічною системою, але попри те, вимагає до себе уваги в процесі роботи.

Детальніше

Що робити із саньми влітку – ні для кого вже не новина.

Поговоримо про те, що повинен встигнути зробити гарний господар наприкінці сезону, щоб у наступному році обладнання залишалось його вірним і надійним помічником у збереженні врожаю.

Почнемо із зерносушарки, яка заслужено вважається серцем елеватора.

Детальніше

Привітання з Днем машинобудівника України

Шановні колеги!

Машинобудування є однією з ключових галузей промисловості, від якої залежить добробут нашої держави. Завдяки спільним зусиллям вчених, конструкторів та інженерів, які використовують свої знання і вміння, Україна отримує високотехнологічну продукцію, яка забезпечує покращення життя громадян і зміцнює позиції країни на світових ринках.

Детальніше

#АгроЕкспедиція. Елеватору «Урожай» – 2 роки!

Команда працівників на чолі з директором «ЛУБНИМАШ» Плескачем Юрієм Михайловичем відвідали один з об’єктів в Сумській обл., с.Андріяшівка – СФГ «Урожай». Елеватор потужністю 70 тис.т. активно працює з травня 2019 року та займається зберіганням зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур.

Детальніше